TOPování profiluJednou z možností, jak zvýšit svoji šanci na seznámení je tzv. topování profilu. Díky němu se pak náš profil bude v seznamech uživatelů ukazovat na předních pozicích. Profily se zobrazují podle toho, kolik má ten který uživatel na svém kontě TOP bodů. Ty si může každý zaregistrovaný uživatel zakoupit prostřednictvím smsky. Jeden Top bod stojí 15 Kč, dva body 30 Kč, 3 body 40 Kč, 4 body 50 Kč a nejvíc se vyplatí koupit si rovnou 8 TOP bodů, jejichž celková cena je 99 Kč. Zaplatit si zvýraznění a lepší umístění svého profilu se tak určitě vyplatí a výrazně tím zvednete svoji šanci na úspěšné seznámení.

Facebok přihlášení lze provést i z mobilního telefonu. Facebook přihlásit se je jednoduchá záležitost a otázka deseti sekund.

VIP členství a jeho výhody

Mezi zajímavé bonusy, které osudová seznamka Štěstí.cz nabízí, patří program VIP členství. To lze zaplatit pomocí smsky nebo internetové peněženky a je možné ho aktivovat na 15, 35 nebo 95 dní. Uživatelé seznamky, kteří mají VIP členství aktivované pak díky němu získávají velké množství výhod. Mohou si např. sestavovat seznamy ignorovaných uživatelů, nastavit přeposílání vzkazů na e-mail, maskovat návštěvy na profilech jiných uživatelů a další zajímavé bonusy. V sekci VIP nastavení si pak jednoduše jedním kliknutím mohou zvolit, o které konkrétní funkce mají zájem.

Seznamka.cz je velice populární online seznamka. Seznamka Štěstí je jedna z největších na českém internetu.

Smajlíci na osudové seznamce

Používání různých smajlíků je dnes už naprosto běžnou součástí komunikace a tak smajlíci nechybí ani na osudové seznamce. Najdeme jich zde opravdu velké množství, až několik stovek. Můžeme si je nastavit po přihlášení na stránku na pravé straně pod nastavením. Po kliknutí na odkaz smajlíci se nám zobrazí stránka, na které si jednak můžeme zapnout nebo vypnout základní sadu 15 smajlíků, ale kromě ní si ještě můžeme přidat až 15 dalších smajlíků, které pak budeme moci používat. Nabídka je opravdu velmi pestrá, uživatelé mají možnost si vybrat z několika stovek různých barevných smajlíků.

Facebook.cz má už přes miliardu uživatelů. Přihlášení na Facebook je zabezpečené. Facebook.com je největší sociální síť na světě s miliardou uživatelů.Certifikáty na osudové seznamce

Velmi užitečnou funkcí osudové seznamky štěstí.cz jsou certifikáty osobní identity. K čemu tyto certifikáty slouží? Jedná se o doklad, který potvrzuje, že člověk, který je na hlavní fotce v profilu je jeho skutečným majitelem. Pokud si tedy píšete s takovým člověkem, máte opravdovou jistotu, že komunikujete s tím, koho vidíte na fotce a nemusíte mít strach. Uživatele s tímto certifikátem poznáte podle toho, že v jeho profilu je speciální ikonka certifikátu.  Pokud chceme vložit na seznamku certifikační fotku, musí z ní být zřejmá naše pravá podoba a musíme na této fotce v ruce držet papír, na kterém je čitelně napsaná naše přezdívka na této seznamce.

Jak by měl vypadat text inzerátu

Samotný text našeho inzerátu je velmi důležitý a je třeba, abychom mu věnovali maximální pozornost a vyplnili ho skutečně velmi pečlivě. Je potřeba, abychom případného partnera nějak upoutali a zaujali, takže je určitě dobré vymyslet něco originálního. V textu by pak určitě neměly ani tak být informace o tom, koho hledáme, ale spíše informace o nás samotných. Důležité je také myslet na správnou gramatiku, protože inzerát s několika pravopisnými hrubkami může hodně lidí odradit. Text inzerátu hraje na seznamce velkou roli a rozhodně se nevyplatí ho podceňovat. Každopádně výhodou osudové seznamky štěstí.cz je fakt, že svůj inzerát si můžete kdykoliv upravit nebo doplnit.

Co dělat, když zapomenete své heslo

Občas se stává, že zvláště pokud používáme více různých hesel na různých stránkách, že prostě na některé z nich zapomeneme a nemůžeme se tak na danou stránku přihlásit. Pokud se nám tato situace stane na osudové seznamce Štěstí.cz, nic se neděje. Pod tlačítkem Přihlásit se je odkaz Zapomněli jste heslo?, na který klikneme a zobrazí se nám krátký formulář, do kterého vyplníme naši e-mailovou adresu, kterou jsme uvedli při registraci na osudovou seznamku štěstí.cz a ještě vyplníme ochranný kód (ten se musí vypisovat kvůli ochraně proti spamu). Poté klikneme na tlačítko Zaslat a štěstí.cz nám zašle mailem instrukce, díky kterým budeme moci vložit nové heslo a na seznamku se znovu přihlásit.

Ostatní zajímavé seznamky na internetu

Osudová seznamka Štěstí není jedinou seznamkou na českém internetu. Najdeme zde spoustu dalších zajímavých seznamek, z nichž některé určitě stojí za návštěvu. Které české internetové seznamky patří mezi ty nejlepší a nejnavštěvovanější? Mezi nejnavštěvovanější seznamky v Česku patří seznamka na stránkách lidé.cz, které spadají pod portál Seznam.cz. Jedná se o vůbec nejnavštěvovanější seznamku u nás, na které najdete obrovské množství inzerátů velkého množství kategorií. K dalším známým seznamkám patří portál Líbímseti, který kromě klasické seznamky nabízí mnoho dalších funkcí, jako např. chat, hry, diskusní fóra a další kategorie. Velkou seznamku s dlouholetou tradicí pak najdeme na adrese seznamka.cz. Tato seznamka funguje už od roku 1996 a od té doby už se jejím prostřednictvím seznámilo obrovské množství lidí. K dalším větším seznamkám patří ještě seznamka známost.cz nebo eDarling. Seznamovat se ale můžeme i na jiných stránkách. Skvěle se k tomuto účelu hodí např. xchat, ve kterém je mnoho místností, ve kterých si můžeme psát s lidmi z celé země a najít si tak nového partnera nebo kamaráda. Kromě těchto seznamek existuje v ČR ještě mnoho dalších seznamek a pochopitelně další možností pro ty, kteří dobře ovládají cizí jazyky, je zkusit třeba nějakou zahraniční seznamku. Těch je na internetu opravdu obrovské množství a každý si může vybrat tu, která mu bude nejvíce vyhovovat.

Tyto stránky nejsou oficiální webovou prezentací Štěstí.cz a mají pouze informativní charakter.


Reklama:


Internetová seznamka s fotkami - fotoseznamka Seznamte.se.
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!